1.9.2016

Striptýz

Slovo striptease pochází z angličtiny. Strip znamená kromě jiných „svléct se“, „oloupat“, ale také „proužek“. Tease pak znamená „škádlit“, „dráždit“ nebo „pokoušet“. Účinkující vlastně škádlí publikum chtivé nahoty pomalým svlékáním.

Striptérka u tyčeÚčinkující žena se nazývá striptérka, muž je pak striptér.

První striptýz se podle People’s Almanac objevil na konci 19. století v Paříži. Až do 70. let 20. století byl striptýz téměř výhradně prováděn pouze ženami, ale s postupující sexuální revolucí se začali objevovat i mužští striptéři.

STELLMENN HLAVNI 1Striptýz se provádí v nočních klubech, na diskotékách, večírcích, soukromých oslavách, párty, nebo na rozlučkách se svobodou.

Základní dělení striptýzu
Kontaktní striptýz – Nejoblíbenější striptýzové vystoupení, kdy dochází k přímému kontaktu mezi vystupujícím a účinkujícím z publika nebo celým publikem

Bezkontaktní striptýz – Většinou na veřejnosti předváděný striptýz, u kterého nedochází ke kontaktu s další osobou

Duo striptýz – Jak již název napovídá jedná se o vystoupení alespoň dvou různých účastníků, zajímavostí je že se může jednat o dvě dívky nebo dívku a muže

Americký striptýz – Decentní striptýzové vystoupení při kterém nedochází ke kompletnímu svlečení, ale striptér nebo striptérka si nechává část svého oblečení nebo spodního prádla.

ZANET_PROFILOVKADámský/Pánský striptýz si můžete od naší agentury objednat dle výběru z naší nabídky striptérek, ale také si můžete vybrat žánr striptýzu a kostým striptérky. Jako je policejní show kostým policajtky, svatební show, kostým nevěsty, kostým školačky nebo učitelky. Klinik show kostým zdravotní sestry, sado maso show kostým kůže – latex a mnoho dalších kostýmu. Rádi vám poradíme.
Od našich striptérek můžete čekat tu nejlepší show dle vašeho přání od klasického striptýzu až po takzvanou divokou sexy show. Vaše přání umíme splnit.

 

Pavoučí strip

Doporučujeme

Share Button